Kontakt

Kamil Wróblewski

Doradca handlowy

603 205 601

603 205 601 k.wroblewski@arpol.com.pl

Krzysztof Zwoliński

Doradca handlowy

607 611 256

56 643 88 45

607 611 256 56 643 88 45 k.zwolinski@arpol.com.pl

Mateusz Radomiński

Doradca handlowy

782 780 780

782 780 780 m.radominski@arpol.com.pl

Michał Dziurzyński

Doradca handlowy - samochody używane

693 301 378

693 301 378 m.dziurzynski@arpol.com.pl

Justyna Paduch

Administrator sprzedaży

56 643 88 15

56 643 88 15 j.paduch@arpol.com.pl

Magdalena Suchocka

Specjalista ds. ubezpieczeń

607 613 081

607 613 081 m.suchocka@arpol.com.pl

Bartłomiej Jarosik

Kierownik serwisu

607 611 186

607 611 186 b.jarosik@arpol.com.pl

Krzysztof Chętkowski

Kierownik działu części

56 643 88 30

609 069 299

56 643 88 30 609 069 299 k.chetkowski@arpol.com.pl

Krzysztof Ostrowski

Doradca serwisowy

56 643 88 01

603 875 313

56 643 88 01 603 875 313 k.ostrowski@arpol.com.pl

Paweł Pułaczewski

Dział części

56 643 88 30

609 069 299

56 643 88 30 609 069 299 p.pulaczewski@arpol.com.pl

Krzysztof Pytkowski

Doradca serwisowy

505 825 243

56 643 88 02

505 825 243 56 643 88 02 k.pytkowski@arpol.com.pl

Wojciech Bernasiak

Kierownik Działu Marketingu

663 867 530

663 867 530 w.bernasiak@arpol.com.pl

Formularz Kontaktowy

min. 9 cyfr, bez myślników (z numerem kierunkowym w przypadku wyboru tel. stacjonarnego)
Nota prawna
Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Volkswagen Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie oraz w celach archiwizacyjnych . Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.